Sildenafil

Sildenafil
Sildenafil (firmy Sandoz)


Sildenafil to generyczna forma Viagry wskazana do leczenia zaburzeń wzwodu. Dzięki jednej tabletce możliwe jest uzyskanie pełnej erekcji, która pozwoli cieszyć się z uroków życia seksualnego obojgu partnerom.

Cytrynian sildenafilu to związek, którego skuteczność sprawdziło ponad 20 milionów mężczyzn na całym świecie, odzyskując tym samym uczucie męskości.

 • Farmaceutyczny zamiennik Viagry
 • Składnik czynny – cytrynian sildenafilu
 • Szybkie działanie widoczne po 30 minutach od zażycia leku
 • Wygodne dawkowanie dopasowane do potrzeb pacjenta: 25, 50 i 100 mg

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Najczęstsze pytania:

Jakie są korzyści ze stosowania Sildenafilu?

Lek o nazwie Sildenafil gwarantuje skuteczne, ale bezpieczne efekty lecznicze. Dzięki jednej tabletce przyjętej pół godziny przed stosunkiem możliwe jest osiągnięcie i utrzymanie pełnego wzwodu aż przez pięć godzin. Niezawodność Sildenafilu została doceniona już przez miliony mężczyzn w różnym wieku. Wielu pacjentów obawia się, że farmaceutyk wywoła u nich nieustającą i niekontrolowaną erekcję – jednak to przesąd. Preparat umożliwia swobodny napływ krwi do członka i uzyskanie mocnego wzwodu, jednak erekcja pojawia się tylko podczas pobudzenia seksualnego. Jednak po rozładowaniu napięcia lub braku stymulacji, erekcja nie będzie się samoistnie uaktywniać.

Tabletki Sildenafilu dostępne w sprzedaży występują w trzech dawkach: 25,50 i 100 mg, co ułatwia dobrania odpowiedniej dawki do potrzeb pacjenta.

Jak działa Sildenafil?

Składnik aktywny leku reguluje aktywność enzymów odpowiadających za wzwód. Sildenafil jest selektywnym inhibitorem enzymu fosfodiesterazy typy 5, który jest obecny w ciałach jamistych prącia i odpowiada za zanik wzwodu. Lek działa poprzez zwiększenie stężenia cyklicznego GMP, który rozkurcza mięśnie gładkie umiejscowione w prąciu, dzięki temu możliwy jest swobodny napływ dużej objętości krwi i uzyskanie mocnej erekcji. Efekt działania leku jest widoczny po ok. 25 minutach od zażycia i może się utrzymywać do 4-5 godzin.

Jakie są wskazania do przyjmowania leku?

Sildenafil został stworzony dla wszystkich pełnoletnich mężczyzn, którzy borykają się ze wstydliwym problemem zdrowotnym objawiającym się niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji. Aby rozpocząć leczenie należy udać się do lekarza lub wypełnić kwestionariusz zdrowotny oferowany na stronie naszej kliniki internetowej.

Kto nie powinien stosować Sildenafilu?

Wyodrębniono grupę pacjentów, która nie powinna stosować leku leczącego impotencję na bazie sildenafilu ze względu na poniższe przeciwskazania:

 • Pacjenci powyżej 50-go roku życia
 • Nadwrażliwość na składnik aktywny leku
 • Przyjmowanie preparatów farmaceutycznych
 • Przebyty udar lub zawał serca
 • Degeneracja siatkówki
 • Zaburzenia ciśnienia tętniczego
W jakich dawkach należy przyjmować Sildenafil?

Podczas kuracji leczącej impotencję, lekarze rekomendują stosowanie dawki 50 mg, którą należy przyjąć ok. 30 minut przed stosunkiem seksualnym. Tabletkę przyjmuje się doustnie, popijając szklanką wody. Należy unikać zażywania pigułki podczas spożywania posiłków o podwyższonej zawartości tłuszczu, ponieważ może to osłabić wchłanianie substancji czynnej. W zależności od indywidualnej efektywności leku można zwiększyć dawkę (tabletka o zawartości 100 mg sildenafilu) lub zmniejszyć do 25 mg. Nie należy przyjmować więcej niż jedną tabletkę na dobę.

Czy lek ten powoduje skutki uboczne?

Każdy preparat farmaceutyczny może indukować u pewnej, nielicznej grupy pacjentów pojawienie się działań niepożądanych. W przypadku Sildenafilu również mogą się pojawić efekty uboczne działania leku i obejmują one najczęściej:

 • Przedłużenie erekcji
 • Bóle i zawroty głowy
 • Zaburzenia wzroku
 • Uczucie gorąca
 • Rumień na twarzy
 • Nieżyt nosa
 • Senność
 • Bóle mięśni

Jeżeli u stosującego Sildenafil pojawią się inne, niepokojące objawy to w takiej sytuacji należy bezzwłocznie skonsultować się z lekarzem.

Czy mogę kupić Sildenafil przez internet?

Wszystkie leki stosowane do leczenia impotencji są dostępne tylko na receptę i wymagają konsultacji medycznej. Jednak dzięki naszej stronie internetowej możesz kupić Sildenafil online, unikając mało komfortowej wizyty lekarskiej i czekania w kolejkach. Oferujemy darmowy i profesjonalny wywiad lekarski z wysokiej klasy specjalistą, który pomoże dobrać odpowiedni środek na dysfunkcję erekcyjną, wskażą dawkowanie oraz upewnią się czy lek na pewno będzie bezpieczny dla pacjenta.

Podczas składania zamówienia wystarczy wypełnić poufny kwestionariusz medyczny, który zostanie przeanalizowany przez lekarza i jeżeli ten nie stwierdzi przeciwskazań do stosowania leku, zostanie wypisana recepta. Wszystkie farmaceutyki są wydawane prosto z apteki, zarejestrowanej na terenie Unii Europejskiej. Dbamy, aby zakupione w naszym serwisie leki były wysyłane w dobrze zabezpieczonych i dyskretnych opakowaniach. Koszt wysyłki jest wliczony w cenę produktu i obejmuje ekspresową dostawę kurierską, która dociera w ciągu 24-48 godzin.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

 • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
 • Darmowa konsultacja medyczna
 • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
 • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
 • Akceptujemy karty: Master Card VISA Visa Electron American Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)